Beneteau Oceanis 50
Omschrijving
With this Beneteau Oceanis 50 you step in the world of blue water cruising. Excellently maintained by its owner.Motor
Yanmar 4JH3HTE - 100PK (revisie in 2023)Algemeen
| Ontwerper: | Berret Racoupeau & Nauta Design |
| Werf: | Beneteau |
| Bouwnummer: | 7 |
| CE: | A |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Kuip: | Achterkuip |
| Doorvaarthoogte normaal: | 22 m |
| Diepgang: | 210 cm |
| Lengte waterlijn: | 1.330 cm |
| Waterverplaatsing: | 12.935 kg |
| Ballast: | 4.300 kg |
| Besturing: | Stuurwiel Carbon stuurwielen |
| Plek besturing: | Dubbel |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
Accommodatie
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 200 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Machinekamer: | ![]() |
| Hutten: | 3 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 6 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Beige |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 565 liter |
| Watermaker: | 60 liter/uur Dessalator 230V |
| Vuilwatertank & materiaal: | ![]() |
| Dekafzuiging vuilwater: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | 40L |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 2 |
| Toiletten: | 2 |
| Kooktoestel & brandstof: | 3 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Magnetron: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
| Verwarming: | hete lucht
2x Webasto 3900 + 5500 |
Motor en elektra
| Merk: | Yanmar |
| Model: | 4JH3HTE |
| Serienummer: | 24641 |
| Bouwjaar: | 2006 Revisie 2023 |
| Aantal cilinders: | 4 |
| Vermogen: | 100 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 2.450 |
| Brandstof: | Diesel |
| Keerkoppeling: | ![]() |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Klapschroef |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 235 liter |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Boegschroef: | Elektrisch |
| Accu: | 7 x |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Generator: | Paguro 5 kW |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | Raymarine |
| Dieptemeter: | Raymarine |
| Windmeter: | Raymarine |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Roerstandaanwijzer: | ![]() |
| Autopilot: | Raymarine |
| GPS: | Raymarine |
| Kaartplotter: | Raymarine C80 |
| Radar: | Raymarine |
| AIS: | ![]() |
| Marifoon: | ![]() |
Tuigage
| Type tuigage: | Fractioneel Staand want vervangen in 2024 |
| Aantal masten: | 1 |
| Mast materiaal: | Aluminium |
| Verstaging: | Staaldraad |
| Aantal zeilen: | 5 |
| Grootzeil: | ![]() |
| Genua: | ![]() |
| Stormfok: | ![]() |
| Spinnaker: | ![]() |
| Gennaker: | ![]() |
| Elektrische lieren: | 3 |
| Selftailing: | 1 |
Uitrusting buitenom
| Ankers & materiaal: | 1 x Gegalvaniseerd |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Ankerlier: | Elektrisch |
| Buiskap: | ![]() |
| Bimini: | ![]() |
| Buitenkussens: | ![]() |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
Veiligheid
| Reddingsboei: | ![]() |
| Reddingsvlot: | ![]() |
| EPIRB: | Plastimo 2026 |
| Bilgepomp: | Handmatig Elektrisch |
| Brandblusser: | ![]() |
| Radarreflector: | ![]() |
| Noodvuurwerk: | 2026 |
| Reddingsvesten: |
2026 |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |







