Hallberg-Rassy 34
Omschrijving
Hallberg-Rassy 34 – Volledig gerefit, instapklaar topjachtDeze prachtige Hallberg-Rassy 34 verkeert in uitzonderlijk goede staat en is de afgelopen periode grondig en professioneel gerefit. De huidige eigenaar heeft kosten noch moeite gespaard om dit kwaliteitsjacht technisch en optisch naar een hoog niveau te brengen.
In 2025 zijn de dieselmotor en saildrive volledig vernieuwd, wat garant staat voor betrouwbare en efficiënte voortstuwing voor de komende jaren. Daarnaast is het originele houten dek in 2025 vervangen door een compleet nieuw Flexiteek dek – onderhoudsarm, duurzaam en met de warme uitstraling van teak.
Ook het onderwaterschip is volledig aangepakt: het schip is kaal gehaald en opnieuw opgebouwd met een volledig nieuw onderwaterschip. Hiermee is het jacht optimaal beschermd en klaar voor zorgeloos gebruik.
In totaal heeft de eigenaar circa €68.000 geïnvesteerd in deze refit, wat direct terug te zien is in de staat en prestaties van het schip.
Kortom: een unieke kans om een klassiek en zeer zeewaardig jacht te kopen dat technisch volledig up-to-date is en zonder directe investeringen te gebruiken is.
Belangrijkste kenmerken:
* Nieuwe dieselmotor en saildrive (2025)
* Nieuw Flexiteek dek (2025)
* Onderwaterschip volledig vernieuwd (2025)
* Blauwe biezen opnieuw geschilderd (2025)
* Koelcompressor koelkast vernieuwd (2025)
* Gasinstallatie vernieuwd inclusief certificaat (2025)
* Sprayhood vernieuwd origineel HR (2025)
* Rodkicker vernieuwd (2025)
Bent u op zoek naar een betrouwbare, comfortabele en hoogwaardige zeilboot met karakter? Dan is deze Hallberg-Rassy 34 absoluut een bezichtiging waard.
Neem gerust contact op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging.
Motor
Volvo Penta D1-30 27 pk dieselmotor vernieuwd in 2025Algemeen
| Ontwerper: | German Frers |
| Werf: | Hallberg-Rassy Varvs AB |
| Bouwnummer: | 202 |
| CE: | A Unlimited ocean voyages |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Doorvaarthoogte normaal: | 15,5 m |
| Diepgang: | 185 cm |
| Lengte waterlijn: | 869 cm |
| Waterverplaatsing: | 5.300 kg |
| Ballast: | 2.100 kg |
| Besturing: | Helmstok |
| Plek besturing: | Buiten |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
Accommodatie
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Blauw |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | 225 liter Rvs |
| Vuilwatertank & materiaal: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | ![]() |
| Aantal douches: | 1 |
| Toiletten: | 1 Handmatig |
| Radio/CD-speler: | ![]() |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | Gas |
| Verwarming: | hete lucht
Webasto Air Top 24 (revisie 2020) |
Motor en elektra
| Start type: | Elektrisch |
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta |
| Model: | D1-30 |
| Bouwjaar: | 2025 |
| Aantal cilinders: | 3 |
| Vermogen: | 27 pk |
| Urenteller: | ![]() |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Saildrive |
| Koeling: | Indirect |
| Brandstoftank aantal: | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s): | 115 liter |
| Materiaal brandstoftank: | Rvs |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Accu: | ![]() |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Voltage: | 12V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | Raymarine ST50 |
| Dieptemeter: | Raymarine ST50 |
| Windmeter: | Raymarine ST50 |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Autopilot: | Raymarine ST4000 incl. remote control |
| GPS: | ![]() |
| Kaartplotter: | Raymarine Axiom Navionics update 2025 |
| Radar: | Raymarine C80 |
| AIS: | ![]() |
| Marifoon: | Icom |
Tuigage
| Type tuigage: | Sloep New standing rigging in 2016 |
| Verstaging: | Staaldraad |
| Aantal zeilen: | 3 |
| Grootzeil: | Elvstrom 2015 fullbatten + Ronstan ball slide system + Lazy Jacks |
| Fok: | Elvstrom H.A. Jib 2015 |
| Gennaker: | ![]() |
| Handmatige lieren: | ![]() |
Uitrusting buitenom
| Ankers & materiaal: | ![]() |
| Buiskap: | Nieuw 2025 origineel Hallberg-Rassy |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Teakdek: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
| Kuiptafel: | ![]() |
Veiligheid
| Bilgepomp: | Handmatig |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |
























































