Jeanneau Sun Odyssey 32
Omschrijving
Zeer nette Jeanneau Sun Odyssey 32, met een ruim en gezellig interieur en uitstekende zeileigenschappen.Please copy this link in your browser for a 360 tour onboard; https://vt.plushglobalmedia.com/tour/TT1A169ZXH?code=true
Motor
Volvo Penta MD2020 - 1400 uurAlgemeen
| Ontwerper: | Phillipe Briand |
| Werf: | Jeanneau |
| Bouwnummer: | 446 |
| CE: | A FR-IRI00446C404 |
| Rompvorm: | Rondspant |
| Rompkleur: | Wit |
| Dek en opbouw kleur: | Wit |
| Dek en opbouw materiaal: | Polyester |
| Kuip: | Achterkuip |
| Diepgang: | 150 cm |
| Waterverplaatsing: | 4.880 kg |
| Besturing: | Helmstok |
| Roer: | Enkel |
| Kiel/zwaard: | Vaste kiel |
Accommodatie
| Salon: | ![]() |
| Stahoogte: | 190 cm |
| Eethoek: | ![]() |
| Hutten: | 2 |
| Slaapplaatsen: | Vast: 4 Extra: 2 |
| Type interieur: | Klassiek, warm |
| Kleur stoffering: | Beige |
| Matrassen: | ![]() |
| Kussens: | ![]() |
| Gordijnen: | ![]() |
| Watertank & materiaal: | ![]() |
| Watertankmeter: | ![]() |
| Watersysteem: | Druksysteem |
| Warm water: | ![]() |
| Buitenwater: | buitendouche |
| Aantal douches: | 1 |
| Kooktoestel & brandstof: | 2 pit(ten) Gas |
| Oven: | ![]() |
| Koelkast & voeding: | ![]() |
Motor en elektra
| Type: | Binnenboord |
| Merk: | Volvo Penta + spare parts |
| Model: | MD2020 |
| Bouwjaar: | 2004 |
| Urenteller: | ![]() |
| Draaiuren: | 1.400 |
| Brandstof: | Diesel |
| Overbrenging: | Schroefas |
| Voortstuwing: | Schroef |
| Koeling: | Indirect Nieuwe schroefas en schroefaslager 2026 |
| Brandstoftank aantal: | ![]() |
| Brandstoftankmeter: | ![]() |
| Toerenteller: | ![]() |
| Oliedrukmeter: | ![]() |
| Temperatuurmeter: | ![]() |
| Accu: |
AGM |
| Acculader: | ![]() |
| Dynamo: | ![]() |
| Voltmeter: | ![]() |
| Walstroom: | ![]() |
| Walstroomkabel: | ![]() |
| Zonnepaneel: |
los meegeleverd |
| Voltage: | 12V 220V |
Navigatie en elektronica
| Kompas: | ![]() |
| Log/snelheid: | Raymarine ST60 |
| Dieptemeter: | Raymarine ST60 |
| Windmeter: | Raymarine ST60 |
| Navigatieverlichting: | ![]() |
| Autopilot: | Raymarine ST4000+ |
| Kaartplotter: | Raymarine RC435 |
| Marifoon: | ![]() |
Tuigage
| Type tuigage: | Fractioneel |
| Aantal masten: | 1 |
| Mast materiaal: | Aluminium |
| Verstaging: | Staaldraad |
| Aantal zeilen: | 3 |
| Zeilen materiaal: | Dacron |
| Zeilmaker: | Miedema Sails |
| Grootzeil: | 2017 |
| Genua: | 2017 |
| Voorzeil rolsysteem : | Voorstag in 2014 vervangen |
| Gennaker: | ![]() |
| Selftailing: | ![]() |
Uitrusting buitenom
| Ankers & materiaal: | Gegalvaniseerd |
| Anker bevestiging: | Lijn & ketting |
| Buiskap: | 2017 |
| Zeerailing: | ![]() |
| Preek- en hekstoel(en): | ![]() |
| Zwemplatform: | ![]() |
| Zwemtrap: | ![]() |
| Stootwillen, lijnen: | ![]() |
Veiligheid
| Reddingsboei: | ![]() |
| Bilgepomp: | Handmatig |
| Brandblusser: | ![]() |
| Radarreflector: | ![]() |
| Gasbun met afvoer: | ![]() |
| Zelflozende kuip: | ![]() |




































































